Händler Bulgarien

Neopak

Montana

KRID OOD, 0884997216, krid@abv.bg

Vratsa

Яско Комерс ЕООД

+359 889 808 757

Nikolay Alexiev-65 EOOD

Botevgrad

Sirius Ltd. 0723/60070
Marius Group Ltd. 0723/66391

Sofia

Яско Комерс ЕООД

02/822 19 41; 02/822 92 63

Ultima Trade EOOD

Top Trading Expert Ltd.

Brothers Partners Service Ltd.

Michaels Handel

SM Handel 2000 Ltd.

Emborion M EOOD

Гавина ЕЛ ООД

КОМЕТА III ООД

Kyustendil

Лори ООД

Blagoevgrad

Яско Комерс ЕООД

073/831 931

Mariana COMMERCE 11 Ltd.

Pleven

Яско Комерс ЕООД

+359 889 808 757

Silvana Commerce Ltd.


Emilia Petkova ET

Lovech

Karadi Ltd. 0887873164


MIG DIM OOD

Gabrovo

ЕТ МИГ Мирослав Стойчев

Plovdiv

Торибон ЕООД

Trick

Lights Ltd. 0889531353

Grestokomere EOOD 070017082

ВЕЖЕН ДР ЕООД

Gorna Oryahovitsa

Grestokomere EOOD 0887181922

Veliko Tarnovo

Lights Ltd. 062/632225

Grestokomere EOOD 0887181922

Stara Zagora

Предстои да бъде определен

Varna

Маестро трейд ООД 0892237393

Burgas

Маестро трейд ООД 0892237393

Mezdra

Яско Комерс ЕООД

+359 889 808 757

DANI-RENY & SONS LTD

Ihtiman

Dimitar Novakov 2019 Ltd. 0898919759

Надежда-991 ЕООД

Hope-991 Ltd. / 0888877891

Честито на всички спечелили!

1. Галя Генова от с. Опанец- ГОЛЯМАТА НАГРАДА ВАУЧЕР

2. Гергана Стойкова от Петрич- ТЕНИСКА+РАНИЦА

3. Васил Василев от Севлиево- ТЕНИСКА+РАНИЦА

4. Гинка Атанасова от Кърджали- ТЕНИСКА+РАНИЦА

5. Мариета Личева от Лясковец- ТЕНИСКА+РАНИЦА

6. Петя Борисова от София- ТЕНИСКА+РАНИЦА

7. Тодор Теофилов от Варна- ТЕНИСКА+РАНИЦА

8. Виличка Бозова от с. Остров- ТЕНИСКА+РАНИЦА

9. Божидар Божков от Бургас- ТЕНИСКА+РАНИЦА

10. Пенка Петрова от Велико Търново- ТЕНИСКА+РАНИЦА

11. Георги Станков от Варна- ТЕНИСКА+РАНИЦА

12. Маргарита Иванова от Антоново- ТЕНИСКА+РАНИЦА

13. Йоана Василева от Плевен- ТЕНИСКА+РАНИЦА

14. Ваня Благоева от Лом- ТЕНИСКА+РАНИЦА

15. Валентина Христова от София- ТЕНИСКА+РАНИЦА

16. Наталия Андреева от София- ТЕНИСКА+РАНИЦА

17. Валери Милчев от Горна Баня- ТЕНИСКА+РАНИЦА

18.Мариана Петрова от Перник- ТЕНИСКА+РАНИЦА

19. Станислава Стефанова от София- ТЕНИСКА+РАНИЦА

20. Дамян Краев от Смолян- ТЕНИСКА+РАНИЦА

21. Димитър Цеков от София- ТЕНИСКА+РАНИЦА

Wir werden alle Gewinner kontaktieren, um anzugeben, wie die Preise erhalten werden sollen!!!